Zákaznický servis a prodej po telefonu. Nástup 20 000,- Kč

Jateční, Praha 7, Česko

Popis pozice

Přidej se ke spokojeným zaměstnancům společnosti, která patří k největším tuzemským on-line obchodníkům a je největším e-shopem v Česku.

Do našeho interního call centra hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici telefonního konzultanta. Na věku nám nezáleží. Pokud jsi komunikativní a bez vad řeči, dveře k nám jsou Ti otevřeny.

Nečeká Tě žádné „slepé" volání, ale péče o zákazníky, kteří u nás již zakoupili zboží. Oslovit je například s nabídkou prodloužené záruky či doprodat další doplňkové služby a produkty.

Profil kandidáta

Co od Tebe očekáváme:
  • perfektní čeština nebo slovenština
  • uživatelská znalost na PC
  • obchodní a prodejní dovednosti

Nabízíme

Co Ti nabízíme:
  • smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • fixní mzdu 20 000,- Kč
  • výkonnostní bonus až dalších 10 600,- Kč
  • pracovní dobu JEN pondělí až pátek
  • svátky a víkendy máte volné
  • díky možné volbě směn získáte i spoustu času na své koníčky a rodinu. Maminky zvládnou vyzvedávat své děti ze školek.
  • kávu a další občerstvení na pracovišti po celý den zcela ZDARMA
  • práci v moderním prostředí
  • skvělou dopravní dostupnost

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3491345  Dátum zverejnenia: 13.9.2018