Specialista / technolog svařování

Jihočeský kraj, Česko

Popis pozice

Prosperující, inovativní výrobní společnost přijme pro své závody Specialistu procesu svařování.

Návrhy inovací výrobních prostředků a jejich zavádění do provozu
Spolupráce při výběru dodavatelů výrobních prostředků
Schvalování výrobních procesů včetně časových norem
Optimalizace procesu svařování a procesních parametrů

Profil kandidáta

SŠ/VŠ vzdělání technické strojní (technologie svařování)
Znalost procesu svařování/řezání
Praxe v oboru min. 2roky
Zkušenosti s robotizací ve svařování - výhodou
Dobrá znalost AJ - nutná
MS Office (excel, Outlook)
Řidičský průkaz sk.B

Nabízíme

Zaměstnání ve stabilní a stále rostoucí společnosti
Pracovní poměr na dobu neurčitou
Profesní a mzdový růst
Možnost externích školení
5 týdnů dovolené a další volno nad rámec ZP
Docházkový benefit
Měsíční odměna za podíl na hospodářském výsledku
Příspěvek na penzijní a životní pojištění
Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu
Stravování přímo v závodě

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3495016  Dátum zverejnenia: 18.9.2018