Nákupčí

Vysočina, Česko

Popis pozice

  • nákup komponentů pro montáže nábytkového kování
  • vyhledávání a rozvoj nových dodavatelů pro oblast výrobních materiálů
  • komunikace se zahraničními a tuzemskými dodavateli
  • zpracování poptávek a vyhodnocování nabídek
  • spolupráce na vyřízení dodavatelských reklamací
  • vyjednávání obchodních podmínek s dodavateli
  • provádění pravidelného hodnocení dodavatelů
  • sledování a vyhodnocení trendu kvality dodavatelů

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxe v oblasti nákupu min. 3 roky
  • výborná znalost Aj podmínkou, Nj výhodou
  • zkušenosti s vedením projektů vítány
  • silné vyjednávací a organizační schopnosti
  • dobrá znalost MS Office, SAP výhodou
  • časová flexibilita, organizační schopnosti, týmový duch
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • 25 dnů dovolené
  • celodenní dotované závodní stravování
  • příspěvek na dopravu
  • program podpory zdraví zaměstnanců
  • sportovní a kulturní akce pro zaměstnance
  • bezplatné jazykové vzdělávání

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Žaneta Janečková
ID: 3498601  Dátum zverejnenia: 21.9.2018