CNC - horizontkář/programátor/seřizovač, možnost ubytování

Příbram, Česko

Popis pozice

Pro strojírenskou firmu, sídlící na Příbramsku hledáme nové kolegy, kteří mají zkušenosti s programováním CNC strojů a znají nástroje pro obrábění.

Vaší náplní práce bude především:
  • práce na CNC horizontální vyvrtávačce, CNC obráběcím centru a konvenčních strojích ( soustruh, bruska,... )
  • obsluha a seřizování obráběcích center
  • práce s technickou dokumentací
  • tvorba CNC programů

Lokalita: Příbramsko
Směnnost: dvousměnný provoz

V případě, že jste z daleka, je možnost zajistit Vám ubytování.

Před nástupem je možnost prohlídky pracoviště.
Nástup ihned nebo dle domluvy.

Profil kandidáta

  • zkušenost s programováním nebo seřizováním CNC strojů
  • očekáváme orientaci v technické dokumentaci
  • SOU/SŠ technického směru
  • ochota odborně se vzdělávat
  • aktivní přístup k práci a chuť na sobě pracovat

Nabízíme

  • platové ohodnocení dle předchozích znalostí a dovedností
  • smlouva na HPP, na dobu neurčitou
  • moderní technologie a příjemné pracovní prostředí
  • dotované závodní stravování nebo stravenky
  • každoroční valorizace platu
  • příležitost pro kariérní růst
  • bonusy, odměny
  • 25 dní dovolené
  • možnost jazykových kurzů
  • moderní, čisté a bezpečné pracovní prostředí

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Aneta Jandová
+420702153284
ID: 3504681  Dátum zverejnenia: 1.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 40.000-50.000