Hlavní technolog/CNC programátor v Olomouci

Olomouc, Česko

Popis pozice

Hledáte novou práci a zajímá Vás sektor obrábění kovů? Chcete stabilní zaměstnání ve firmě, která je ve svém oboru na špici? Máte praxi na pozici technologa a CNC programátora? Tak to hledáme právě Vás!

Hlavní náplní Vaší práce bude tvorba technologických postupů pro výrobu a volba vhodných nástrojů pro obrábění. Budete také vytvářet a ověřovat programy pro NC a CNC stroje. Budete zodpovídat i za optimalizaci procesů pro snížení pracnosti a zvýšení jakosti. Na nových postupech budete spolupracovat s kolegy z oddělení technologie, konstrukce i z výroby. Výhodu budete mít, pokud máte znalost s CAD/CAM nástroji.

Profil kandidáta

Ten správný kandidát musí mít SŠ nebo VŠ technického směru (ideálně strojírenství) a zkušenosti s technologií ve strojírenské výrobě, ideálně s technologií obrábění kovů a výroby rotačních dílů. Důležitá je skvělá orientace v konstrukční dokumentaci a orientace v trendech obrábění. Nezbytná je také ochota zkoušet nové přístupy a postupy a tyto změny poté aktivně prosazovat a komunikovat.

Nabízíme

Za vaši práci Vám nabídneme odpovídající mzdové ohodnocení a skvělé benefity – dotované stravování s výběrem z několika jídel, příspěvek na pojištění, zvýhodněné volání a další! Samozřejmostí je pak stabilní zaměstnání v prosperující firmě a možnost profesního růstu.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3508181  Dátum zverejnenia: 25.1.2019