Operátor výroby v Ostravě - příspěvek na dopravu a nástup do kmene!

Ostrava, Česko, Okres Ostrava

Popis pozice

Je pro Tebe práce ve výrobě to pravé ořechové? Máš s ní už nějaké zkušenosti, nebo velkou chuť je získat? A vyhovují Ti navíc dvanáctihodinové směny? Už nehledej a nastup ihned přímo do kmene!

Co budeš dělat?
  • běžnou obsluhu stroje ve výrobě

Profil kandidáta

Co potřebuješ?
  • fyzickou zdatnost, bez ní se logicky neobejdeš (práce vhodná pro muže)
  • ochotu pracovat na dvanáctihodinové směny (krátký a dlouhý týden)
  • předchozí praxe ve výrobě je pro Tebe výhodou, ale v žádném případě podmínkou

Nabízíme

Co nabízíme?
  • nástup rovnou do kmene
  • fixní mzdu 16 000 Kč + bonusy až 5 500 Kč + příspěvek na dopravu
  • týden dovolené navíc, celkem 25 dní
  • příspěvek na stravování
  • po zaučení možnost navýšení mzdy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zdeňka Foltýnová
+420734787872
ID: 3508677  Dátum zverejnenia: 4.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 22 400 Kč