Seřizování vstřikovacích lisů - až 39 000 Kč a nástup přímo do kmene!

Ostrava, Česko

Popis pozice

Znamená pro Vás seřizování vstřikolisů něco víc než jen slovní spojení? Toužíte po práci, kde Vás dokáží náležitě ocenit za Vaše zkušenosti a nabídnou Vám kromě lákavé mzdy i pěkné benefity? Pošlete nám své CV a začněte pracovat co nejdřív!

  • obsluha a nastavování plastových vstřikovacích lisů
  • další činnosti spojené s chodem strojů (jejich kontrola a monitoring, oprava, čištění a preventivní údržba strojů)

Profil kandidáta

  • praxe v seřizování vstřikolisů
  • základní znalost technické angličtiny
  • základy práce na PC k ovládání stroje
  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • opravdu motivující mzdové ohodnocení + příplatky nad rámec zákona
  • pololetní a roční bonus
  • stravenky od 1. dne práce
  • dovolenou navíc (postupné navýšení počtu dnů)
  • dopravu do práce svozem ZDARMA
  • nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zdeňka Foltýnová
+420734787872
ID: 3508931  Dátum zverejnenia: 5.10.2018