Skladník VZV - 1 směna!

České Budějovice, Česko

Popis pozice

Budete vydávat materiál do výroby a vystavovat s tím spojené výdejky.
Nemine Vás drobná administrativa na PC spojená s chodem skladu.
Čeká Vás také balení hotových zakázek a naskládání a vykládání krabic s výrobky a materiálem z kamionů a následné uskladňování materiálu.
A pokud bude třeba, občas Vás vyšleme také do terénu, proto by Vám neměl chybět ŘP B a pokud možno také zkušenosti s řízením. :)
Zkrátka a dobře u nás přičichnete ke všem operacím souvisejícím s chodem skladu a vytvoříte si tak obrázek a fungování celé firmy a přehled o všech našich výrobcích a designových obalech, které navrhujeme a vyvážíme.

Profil kandidáta

Zajímavé platové ohodnocení začínající na 22.000,-Kč!!!
Firemní benefity (13. a 14. mzda, stravenku v hodnotě 90,-Kč za každý odpracovaný den aj.)
Práci v otevřeném a fajn kolektivu
Jednosměnný provoz ( Po - Pá, 6 - 14 )
Práci ve stabilní, rozvíjející se firmě

Nabízíme

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3508962  Dátum zverejnenia: 5.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 22000