Příležitost pro absolventy s AJ - pracovník konfigurační linky

Pardubice, Česko

Popis pozice

Jsi čerstvým absolventem SŠ/VŠ a hledáš příležitost pro nastartování kariéry? Poradíš si se základní komunikací v angličtině a zvládáš běžnou práci s počítačem? Pak už Ti stačí jen chuť do práce a můžeš začít u nás!!!

Pro zahraniční společnost, působící v oblasti výroby a logistiky, hledám kandidáta/tku na pozici Pracovník konfigurační linky!

Náplň práce:
  • počáteční i závěrečná manipulace s výrobkem (od zajištění materiálu ze skladu po balení hotového výrobky)
  • dohled nad pracovními stanicemi – řešení problémů dle jednoduchého manuálu
  • komunikace se zákazníkem při řešení jeho požadavků
  • práce s interním systémem, příprava reportů

Požadujeme:
  • min. SŠ vzdělání
  • schopnost komunikovat v AJ (alespoň emailem)
  • znalost práce na PC (uživatelsky)
  • pečlivost, flexibilitu a týmovou spolupráci
  • ochotu pracovat ve 2 - směnném provozu

Nabízíme

  • nástupní bonus 10.000,- Kč
  • odpovídající platové ohodnocení + bonusy do výše 15% z platu
  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • bonusy za věrnost
  • příspěvky na sportovní aktivity, odměny pro dárce krve, …

Místo výkonu práce: Pardubice
Nástup možný ihned!

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, budu ráda, když mi zašlete svůj životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 3509266  Dátum zverejnenia: 5.10.2018