Technolog – trainee pozice pro absolventy

Ostrava, Česko

Popis pozice

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Řešení problematiky v oblasti technologie tváření materiálu - podmínky válcování, úpravy výrobků, profilování za studena
  • Tvorba a aktualizace technické dokumentace
  • Návrh a výpočet jednotlivých fází profilování
  • Prevence a snižování poruchovosti
  • Spoluúčast při řešení investičních projektů
  • Plnění úkolů v oblasti BOZP

POŽADAVKY:

  • VŠ vzdělání (Bc./Ing.) – metalurgické nebo strojní zaměření
  • Angličtina – úroveň B1
  • Max. 1 rok praxe po škole
  • Znalost moderních technologií tváření za studena, robotického svařování a dělení materiálů
  • Znalost práce v AutoCAD/Autodesk Inventor

Nabízíme

  • Adaptační program, postupné zaučování a mentorování od zkušených kolegů
  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování, penzijní připojištění
  • Rozvojové a jazykové kurzy
  • Kvartální a roční bonusy
  • a další

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Mgr. Veronika Krčová
+420702159024
ID: 3513621  Dátum zverejnenia: 11.10.2018