Projektant elektro - Junior/Senior

Pardubice, Česko

Popis pozice

Společnost, zabývající se komplexními dodávkami automatických systémů řízení pro techniku zařízení budova a procesní a výrobní technologie, hledá do svého týmu vhodné lidi na pozici ELEKTRO PROJEKTANT.

Jste vzdělaní v oboru Elektro?
Máte povědomí o měřící a regulační technice?
Chcete se v tomto oboru rozvíjet a naučit se něco nového?

Ať už jste zkušení profíci nebo teprve rozjíždíte svou kariéru, máme pro Vás skvělou příležitost pracovat pro českou společnost s bezva partou lidí! Čeká na Vás velmi různorodá práce!!!

Třeba:
  • zpracování projektové dokumentace stavby/technologie - MaR a elektro vč. sestavení rozpočtu
  • spolupráce napříč odděleními
  • podílení se na realizaci díla podle dokumentace a zakreslení skutečného stavu
  • budete technická podpora při tvorbě nabídek a jednáních se zákazníkem
  • a další…

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnické
  • vyhlášku č.50/1978 Sb. § min. 6
  • ŘP. sk. B
  • zájem o obor a ochotu se v něm nadále vzdělávat a rozvíjet

Co Vám nabízíme:
  • odpovídající finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností
  • trvalý pracovní poměr
  • příjemné a přátelské prostředí
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • příspěvky při narození dítěte, na dětskou rekreaci
  • programy pro sladění pracovního a rodinného života
  • možnost dalšího odborného růstu (školení, semináře, předávání znalostí od zkušených expertů)

Místo výkonu práce: Pardubice
Nástup možný ihned!!!

Pokud se chcete dozvědět více, zašlete mi svůj životopis!!!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 3518801  Dátum zverejnenia: 18.10.2018