Atraktivní brigáda v tiskárně - 140 Kč/hod. + stravenky!

Praha, Česko

Popis pozice

Skvělá příležitost pro každého, kdo si chce před Vánoci přivydělat a naučit se něco nového!

U nás navíc pracujeme v příjemném prostředí a dostanete se k nám pohodlně autobusem ze Zličína. Pracujeme v třísměnném provozu a je potřeba odpracovat, alespoň 3 směny za sebou jdoucí. Předešlé zkušenosti nejsou třeba.

Profil kandidáta

Pár požadavků ale máme:

Základním požadavkem je, že jste starší 18 let. Pokud jste pečlivý, máte navíc dobrý zrak, pevnou ruku a zvládnete na základní úrovni práci na počítači, tak jste ten pravý/ta pravá.

Kontaktovat nás můžete na email [email protected] nebo na tel. čísle 800 14 16 18.

Těšíme se na Vás.

Nabízíme

Co Vám nabízíme?

Zajímavé finanční ohodnocení 140Kč /hod + stravenky 100Kč za každou odpracovanou směnu a připlatky za noční směnu! A v neposlední řadě fajn brigádu, kterou si přivyděláte na vánoční dárky.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3522134  Dátum zverejnenia: 22.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 140 Kč/hod.