Cukrářský technolog

Jihočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)

Popis pozice

Hledáme specialistu na cukrařinu ! Jste tvůrčí a baví Vás vymýšlet nová uplatnění pro cukrářské suroviny? Chcete se stát členem týmu perspektivních lidí a poskytovat odbornou podporu v cukrářském oboru? Pak neváhejte a ozvěte se nám!

* Poskytování odborné podpory obchodnímu a vývojovému týmu
* Vývoj aplikačních receptur, jak ze stávajících surovin, tak pro zcela nové produkty
* Napékání vzorků výrobků pro zákazníky a obchodní tým
* Prezentování výrobků zákazníkům v rámci akcí pořádaných v sídle naší společnosti a v rámci technologických zkoušek přímo u zákazníků

Požadujeme:
* Vzdělání se zaměřením na cukrařinu
* Orientace v technologických vlastnostech cukrářských produktů
* Řidičské oprávnění sk. B
* Tvůrčí osobnost
* Preciznost, pečlivost, trpělivost
* Flexibilita – pracovní pozice vyžaduje cestování po ČR
* Dobré komunikační a prezentační schopnosti
* Schopnost samostatné práce, ale s týmovým duchem, ochotu sdílet znalosti a zkušenosti

Nabízíme

* Motivační ohodnocení v závislosti na znalostech a zkušenostech kandidáta
* Další složka mzdy až 40 % ze základní mzdy v závislosti na výkonnosti kandidáta a výsledcích společnosti
* 5 dnů dovolené navíc
* Příspěvky na stravné
* Možnost dalšího vzdělávání
* pozice se nachází v okrese Tábor

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3539870  Dátum zverejnenia: 17.12.2018