Procesní inženýr/technolog vstřikování plastů

Ostrava, Česko

Popis pozice

Pro stávající plastovou výrobu a zároveň rozjezd nové výroby v malé automotive společnosti hledáme vhodné kandidáty pro pozici Procesní inženýr/Technolog vstřikování plastů.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Rozjezd nové plastové výroby
  • Optimalizace procesů výroby za účelem zvýšení produktivity, zlepšení kvality nebo snížení nákladů
  • Tvorba a zdokonalování pracovních postupů a vyladění technických parametrů
  • Sledování a vyhodnocování ukazatelů výroby
  • Podílení se na změnách procesů na základě zákaznických požadavků
  • Úzká spolupráce s týmem údržby, seřizovači a nástrojáři

POŽADAVKY:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe v oblasti vstřikování plastů (umíte rozjet, obsluhovat a seřídit vstřikovací lis)
  • Znalost technologie vstřikování plastů
  • Zkušenost s tvorbou výrobních a technologických postupů
  • Analytické myšlení

Nabízíme

SPOLEČNOST NABÍZÍ:
  • Pružná pracovní doba (fix 9.00 – 14.00)
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky
  • Flexipasy
  • Vzdělávání
  • Bonusy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Mgr. Veronika Krčová
+420702159024
ID: 3545507  Dátum zverejnenia: 22.11.2018