Šéf údržby - menší firma, velké možnosti, Kadaň

Kadaň, Česko

Popis pozice

Patříte k vůdčím typům, co nebojí zodpovědnosti? Jste schopní vést tým pracovníků a udržovat jejich počet a kvalifikaci? Jste svolní i k drobné administrativě a máte praxi v údržbě ve výrobní společnosti? Umíte německy nebo anglicky? Pak hledáme právě Vás do německé společnosti sídlící v Kadani. Neváhejte zaslat nám životopis.

Jaké budou úkoly?
  • řízení pracovníků a vedení týmu údržby
  • stanovování výše výplat podřízených a předkládat návrhy na mzdové úpravy
  • udržování chodu úseku údržby
  • údržba a oprava budov, strojního vybavení a ostatního řízení firmy
  • vedení řádné evidence a archivace operativně-technické dokumentace
  • plánování údržby a oprav
  • reporting

Co je k tomu potřeba:
  • minimálně výuční list nebo maturita ve strojním či průmyslovém oboru
  • praxe ve strojní údržbě
  • vedení týmu
  • angličtina nebo němčina na středně pokročilé úrovni

Nabízíme

Co za to :-)
  • moc pěkné finanční ohodnocení dle zkušeností + bonusy
  • velká dávka samostatnosti a možnosti seberealizace
  • pružná pracovní doba
  • atraktivní zaměstnavatel
  • moderní tým

Líbí se Vám nabídka?
Řekla bych, že nabídka je to lukrativní. A hlavně to pro Vás bude změna. K lepšímu? Ano, přesně tak :-)

Místo výkonu práce Kadaň.

Možnost nástupu dohodou.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3545794  Dátum zverejnenia: 23.11.2018