Projektový inženýr junior - šance pro absolventy!

Ústecký kraj, Česko

Popis pozice

Velká pracovní šance i pro ABSOLVENTY strojních nebo technických škol. PROJEKTOVÝ INŽENÝR JUNIOR v německé mezinárodní společnosti se sídlem v Kadani. Umíte v AutoCADU, Invertoru nebo Solid Edge? Chcete nastartovat svou kariéru na zajímavých projektech zavádění nových výrobků do výroby? Pokud ano, pak mi zašlete svůj životopis. Pobavíme se o tom.

POPIS POZICE
– účast na projektech zavádění nových výrobků do výroby
– administrativa vedení projektů
– být k ruce kolegům v projektovém týmu
– dozor a pomoc při instalaci nových výrobních linek v provozu
– komunikace napříč výrobou

PROFIL KANDIDÁTA
– technické nebo strojní vzdělání
– znalost AutoCAD, Autodesk Invertor nebo Solid Edge
– komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
– chuť a energii do práce
– cílevědomost a preciznost

Nabízíme

NABÍZÍME
– super start pracovní kariéry
– pružnou pracovní dobu
– platové ohodnocení 30 000 – 35 000 Kč v závislosti na zkušenostech
– být u zavádění nových výrobků
– být součástí německé mezinárodní společnosti

Líbí se Vám nabídka?

Místo výkonu práce je v Kadani.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3550037  Dátum zverejnenia: 29.11.2018