Hledáme IT konzultanta s angličtinou!

Prostějov, Česko

Popis pozice

Pro stabilní SW společnost, která na českém trhu působí více, než dvě dekády hledáme nového kolegu na pozici „IT konzultant". Vyznáte se v oblasti IT/IS a umíte skriptovat (ideálně v Pythonu)? Máte řidičák a baví Vás cestování? A nemáte problém s denní komunikací v angličtině? Budu se těšit na Vaše CV!

Vaším úkolem bude konzultovat a analyzovat požadavky klientů na úpravu aplikace dle jejich potřeb. V prostředí aplikace budete skripty upravovat, rozšiřovat či psát vlastní tak, aby aplikace fungovala, jak klient potřebuje. Klienti jsou především velké firmy v západní Evropě, u kterých budete trávit velkou část času. K tomu ale samozřejmě náleží diety!

Profil kandidáta

Od nového kolegy očekáváme alespoň SŠ vzdělání (obor IT/IS), všeobecný přehled o IT, přehled o fungování databází a znalost skriptování. Nezbytná je také výborná angličtina slovem i písmem, ŘP sk. B a ochota často cestovat do zahraničí.

Nabízíme

Za svou práci dostanete velmi zajímavou mzdu, týden dovolené navíc (s možností navýšení o další týden), 13. plat, sickdasys, možnost dalšího školení a vzdělávání se a další benefity!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3556911  Dátum zverejnenia: 25.1.2019