Hledáme programátora – Python / C++ / C# / Java

Prostějov, Česko

Popis pozice

Pro stabilní SW společnost, která na českém trhu působí více než dvě dekády, hledáme nového seniorního kolegu na pozici „Programátor“.
Vyznáte se v oblasti IT/IS a umíte programovat (ideálně v Pythonu či C++ / C# / Java)?
Nemáte problém s denní komunikací v angličtině?

Pak se budu těšit na Vaše CV!

Na této pozici se budete zabývat programováním aplikace v Pythonu a je důležité umět analyzovat požadavky kolegů a klientů. Převezmete požadavky zadané Product managerem a ty následně do aplikace implementujete. Jednoduše budete definovat bussiness logiku aplikace společně s kolegy – vývojáři, testery, dokumentátory s Product managerem. Celý tým má přibližně 25 členů.

Profil kandidáta

Od nového kolegy očekáváme alespoň SŠ vzdělání (ideálně obor IT/IS), všeobecný přehled o IT a znalost a zkušenosti s programováním v Pythonu či v C++, C# nebo Java. Nezbytná je také komunikativní angličtina pro komunikaci uvnitř týmu.

Nabízíme

Za svou práci dostanete velmi zajímavou mzdu, týden dovolené navíc (s možností navýšení o další týden), 13. plat, sickdasys, možnost dalšího školení a vzdělávání se a další benefity!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3575793  Dátum zverejnenia: 10.1.2019