Disponent logistiky a nákupu

Písek, Česko

Popis pozice

Hledáme Disponenta logistiky a nákupu s komunikativní angličtinou do výrobního týmu mezinárodní automobilové společnosti!

  • Komunikace a koordinace se zákazníky a dodavateli
  • Plánování výroby dle objednávek zákazníka
  • Nákup materiálu
  • Koordinace toku materiálu
  • Vyhodnocování skladových zásob

Očekáváme:
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Dobrá znalost AJ slovem i písmem
  • Dobré vyjednávací, komunikační schopnosti a aktivní přístup k práci
  • Předešlé pracovní zkušenosti v logistice / nákupu
  • Dobré znalosti systému MS Office, znalost SAP, Helios výhodou
  • Časová flexibilita a ochota cestovat
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Dynamickou, různorodou práci s denním využitím angličtiny
  • Finanční ohodnocení odpovídající předešlým zkušenostem
  • Odborné zaškolení, jazykové kurzy
  • Možnost profesního růstu a seberealizace
  • Příspěvek na stravné
  • Příspěvek na dopravu
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní pojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3580058  Dátum zverejnenia: 29.3.2019