Inženýr kvality

Písek, Česko

Popis pozice

  • Komunikace se zákazníky v oblasti kvality produktu
  • Účast na jednání se zákazníky a spoluúčast při řešení a odstraňování chyb
  • Vystavování reklamací a 8D reportů
  • Kontrola kvality nakupovaných dílů
  • Reporting
  • Příprava na interní a externí audity

Očekáváme:
  • VŠ/SŠ technického směru
  • Aktivní znalost AJ
  • Technické znalosti (ideálně z oblasti automotive)
  • Praktické zkušenosti s nástroji kvality (8D, FMEA, PPAP, APQP, VDA, aj.), ISO norem
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • Znalost Microsoft Office

Nabízíme

  • Dynamickou, různorodou práci s denním využitím angličtiny
  • Finanční ohodnocení odpovídající předešlým zkušenostem
  • Odborné zaškolení, jazykové kurzy
  • Možnost profesního růstu a seberealizace
  • Příspěvek na stravné
  • Příspěvek na dopravu
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní pojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3580108  Dátum zverejnenia: 29.3.2019