Obchodní zástupce pro Moravu – nákladní vozidla (B2B)

Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj (Práce vyžaduje cestování)

Popis pozice

Přímo pro výrobce nákladních vozidel hledáme zkušeného obchodníka, který bude mít na starost akvizici nových zákazníků (firem) v regionu Morava a péči o stávající klienty. Pokud se orientujete alespoň částečně v nákladních vozidlech, máte obchodní praxi a dorozumíte se anglicky, pak jste pravděpodobně člověk, se kterým bychom se velmi rádi potkali.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Vyhledávání, oslovování a získávání nových zákazníků (firem - jedná se pouze o B2B) v regionu Morava – prodej nákladních vozidel (tahače, stavební vozidla, rozvážková vozidla)
  • Péče o stávající zákazníky a rozvoj vztahů
  • Profesionální poradenská činnost
  • Příprava nabídek a prezentací dalších služeb společnosti

POŽADAVKY:

  • Praxe v oblasti obchodu
  • Praxe nebo technické znalosti v oblasti nákladních vozidel – podmínkou
  • Řidičský průkaz sk. B (sk. C – výhodou)
  • Angličtina na úrovni B2 (počáteční proškolení v produktech proběhne v angličtině)
  • Velmi dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování, orientace na výsledky

Nabízíme

  • Zázemí společnosti a kancelář v Ostravě
  • Pružná pracovní doba
  • Služební automobil i k soukromému využití
  • Kompletní proškolení v produktech
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Dostatečně vysoká fixní mzda + motivační složka v závislosti na výsledcích

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Mgr. Veronika Krčová
+420702159024
ID: 3584063  Dátum zverejnenia: 22.1.2019