Plánovač Výroby

Vamberk, Česko

Popis pozice

Rok 2018 je rokem změn, tak chytni příležitost za pačesy. Hledáme nového kolegu na pozici Plánovače výroby do společnosti, jejíž prostředí je na hony vzdálené od automotive.
Místo výkonu práce: Vamberk
Pozice je vhodná i pro energické a samostatné absolventy s aktivní znalostí anglického jazyka.

Co Vás čeká?
  • plánování výroby v konkrétní výrobní oblasti - denní aktualizace plánů a zodpovědnost za tuto oblast
  • řešení standartních i nestandartních plánovacích situací - zajištění dostupnosti surovin a optimální úroveň zásob
  • tvorba výrobních příkazů a každodenní vyřizování požadavků, kontrola výrobních plánů a řešení odchylek
  • spolupráce s ostatními odděleními – výroba, nákup
  • komunikace v anglickém jazyce – telefonicky i písemně

Předpoklady vhodného kandidáta
  • dobré komunikační dovednosti
  • angličtinu aktivně slovem i písmem – budete se účastnit mezinárodních callů
  • analytické schopnosti, vysoká míra samostatnosti
  • zkušenost na podobné pozici výhodou

Nabízíme

  • individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností
  • týden dovolené navíc, závodní stravování, zvýhodněný telefonní tarif
  • odměny za odpracované roky ve společnosti a životní jubilea
  • kurzy anglického jazyka, profesní růst a další vzdělávání

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Břetenářová
ID: 3615936  Dátum zverejnenia: 26.3.2019