Key Account Manager - FMCG - čokoláda a cukrovinky

Česká republika (Práce vyžaduje cestování)

Popis pozice

Co bude Vaším úkolem?

*získávání a vytvoření dlouhodobých vztahů se zákazníky - zejména řetězce
* vytváření dlouhodobých strategií se stávajícími klienty
* dosahování prodejních cílů
* implementace globální prodejní strategie
* příprava forecastů a obchodních plánů
* úzká spolupráce s ostatními odděleními, které souvisí s obchodem

Profil kandidáta

Koho hledáme?

* SŠ/ VŠ vzdělání
* komunikativní angličtinu (na denní bázi komunikace s nadřízeným)
* min. 5 – 7 let zkušeností s obchodem v FMCG podmínkou – ideálně jídlo a nápoje
* aktivní kontakty s nákupčími v FMCG
* výborné komunikační a prezentační dovednosti
* orientace na prodejní výsledky
* dobrá znalost Excel, Word, Powerpoint

Nabízíme

Jaká je naše nabídka?

* perspektivní zajímavá práce v mezinárodní společnosti
* atraktivní finanční ohodnocení
* soukromá lékařská péče
* příspěvek na obědy
* rozvojová školení
* služební auto i soukromým účelům

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3618591  Dátum zverejnenia: 11.3.2019