Personální manažer

Ostrava, Česko

Popis pozice

Hledáme personálního manažera, který dokáže samostatně nastavit, vést a organizovat veškeré procesy související s HR oblastí v úspěšném týmu.

Jak bude vypadat Vaše pracovní náplň?

Popis pozice:
Vytvoření a vedení komplexní personální agendy
Vedení pohovorů a komunikace s uchazeči
Plánování, zefektivnění a koordinace školení – adaptace nových zaměstnanců, rozvoj a vzdělávání zaměstnanců
Zodpovědnost za vedení a zpracování pracovně-právní dokumentace dle platné legislativy
Business partner pro ostatní oddělení

Co očekáváme, že umíte a máte za sebou?

Profil kandidáta:
Praxe na podobné pozici nutností
Samostatná a vyzrálá osobnost, ochota hledat různé možnosti řešení
Výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
Asertivnost, dokážete zachovat chladnou hlavu
Znalost Zákoníku práce a s tím související legislativní předpisy
Znalost anglického jazyka výhodou

Místo pracoviště: Ostrava
Nástup: dohodou

Profil kandidáta

Komunikativní, samostatný.

Nabízíme

Co Vám nabízíme?

Dlouhodobé a stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
Velmi dobré mzdové ohodnocení dle dosažené praxe
Možnost dalšího vzdělávání
Nástup možný ihned
Stravenky v hodnotě 100 Kč
Pracovní doba 7.00-15.30

Zaujala Vás nabízená pozice? Máte zájem o více informací? Zašlete nám svůj životopis.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Bc. Jana Kořenková
+420703865274
ID: 3624244  Dátum zverejnenia: 19.3.2019