Olomouc – Referent/ka logistiky

Olomouc, Česko

Popis pozice

Hledáte novou vývzu a máte zkušenosti z logistiky? Pro zavedenou a stabilní společnost v Olomouci hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Referent/ka logistiky. Máte alespoň středoškolské vzdělání a praxi v oboru? Angličtina není problém?
Tak to hledáme třeba právě Vás!

POPIS POZICE

Na své nové pozici budete zodpovídat za:
  • zadávání objednávek do systémů
  • tvorbu podkladů pro expedici a dodacích listů
  • zajištění přepravy a komunikaci se zákazníky
  • přípravu procesu proclení
  • inventury skladu

Profil kandidáta

Správný kandidát má:
  • alespoň SŠ vzdělání a alespoň základní zkušenosti v oboru
  • angličtinu na komunikativní úrovni
  • týmového ducha a umění komunikace
  • vše ostatní Vás naučíme

Nabízíme

Za svou práci dostanete odpovídající odměnu, týden dovolené navíc a například také stravenky. Společnost bude dbát i na vaše další vzdělávání a proto se můžete těšit i na různé kurzy a školení. A v neposlední řadě můžete kariérně růst společně se společností, která ocení loajalitu a zápal pro věc!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3627479  Dátum zverejnenia: 22.3.2019