Servisní technik Elektro

Česká republika (Práce vyžaduje cestování)

Popis pozice

Společnost, se sídly v Kutné Hoře a v Neratovicích, zabývající se návrhem, výrobou, dodávkami, instalacemi a uváděním do provozu elektrických zařízení pro různá průmyslová odvětví, hledá do svého týmu Servisní techniky elektro!

Naplň práce:
  • rozjezd nových elektrozařízení přímo u klienta
  • provádění zkoušek před spuštěním do provozu
  • diagnostika závad a řešení jejich oprav

Požadujeme:
  • elektrotechnické vzdělání vč. vyhlášky 50/78
  • znalost práce na PC
  • řp. B
  • praxi na obdobné pozici
  • chuť do práce a ochotu cestovat (převážně ČR)

Co Vám nabízíme:
  • odpovídající finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností
  • trvalý pracovní poměr
  • zázemí ryze české, prosperující společnosti
  • příjemné a přátelské prostředí
  • zajímavou a různorodou práci pro významné mezinárodní klienty

Místo výkonu práce: Kutná Hora nebo Neratovice.
Pokud se chcete dozvědět více, zašlete nám svůj životopis a rozjeďte svou kariéru!!!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 3634810  Dátum zverejnenia: 2.4.2019