Online marketing specialist – PPC

Praha, Česko

Popis pozice

Jako Online Marketing Specialist se zaměřením na PPC budeš mít na starosti:

◘ Údržbu a rozšiřování výkonnostních kanálů (Adwords, Sklik, Social ads)
◘ Online monitoring a reporting (interní – nadřízenému & externí – centrále ve Francii)
◘ Analytiku (Adobe & Google Analytics)
◘ Komunikaci s marketingovou agenturou
◘ Správu a koordinaci vývoje Intranetu
◘ Spolupráci na interních projektech
◘ Spoluvytváření obsahu na social platformy (Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube, Snapchat, Twitter) & hledání nových možností jak promovat firemní značku
◘ Správu kampaní, výpočet ROI a jejich vylepšování
◘ Koordinaci externích dodavatelů, kteří firmě pomáhají se strategickou nebo technickou podporou

Profil kandidáta

Tvůj profil:

◘ Tvá čeština je na úrovni rodilý mluvčí a taky ovládáš angličtinu (min. B2 úroveň)
◘ Umíš pracovat s MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
◘ Máš pokročilé znalosti Google Adwords, Seznam Sklik
◘ Cítíš se jako ryba ve vodě na sociálních sítích (Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube, Snapchat, Twitter)
◘ Nechybí ti analytické myšlení, aktivita & kreativita

Nabízíme

Můžeš se těšit na:

◘ Finanční ohodnocení dle Tvých zkušeností
◘ Moderní prostory v centru Prahy (Anděl)
◘ Nástup možný ihned nebo dohodou
◘ Přátelský marketingový tým

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3641508  Dátum zverejnenia: 23.4.2019