Účetní s angličtinou

Ostrava, Česko

Popis pozice

Jste zkušený účetní a mezi čísly se cítíte jako ryba ve vodě? Orientujete se v daňové problematice a hledáte stabilní pracovní místo?

Pro světového výrobce automobilových součástí hledáme na finanční oddělení nového kolegu či kolegyni na pozici ÚČETNÍ.

Na jakou práci se můžete těšit?
– kontrolování a účtování přijatých faktur
– zpracovávání statistických výkazů a přiznání k DPH, tvorba kontrolního a souhrnného hlášení
– účtování dohadných položek
– spolupráce na měsíčních a ročních závěrkách
– provádění rekonciliace, zpracovávání saldokonta

Jaký by měl být Váš profil?
– máte praxi v oboru (ideálně mezinárodní výrobní firma)
– komunikace v anglickém jazyce pro Vás není problém
– ovládáte práci s MS Excel
– máte zkušenosti se systémem SAP
– pečlivost a spolehlivost jsou slova, která Vás charakterizují

Co Vám firma nabízí?
– 25 dní dovolené
– k výplatě navíc měsíční prémie nebo třeba docházkový bonus
– příspěvek na životní a penzijní pojištění
– příspěvek na sport a kulturu
– dotované stravování
– příspěvek na očkování proti chřipce
– profesní rozvoj

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
ID: 3642835  Dátum zverejnenia: 12.4.2019