Administrativní referent/ka - okres Kladno

Pletený Újezd, Česko

Popis pozice

Jste aktivní, pečlivá/ý a máte zkušenost s prací v administrativě? Kanadská společnost sídlící v blízkosti Kladna hledá posilu do svého týmu na pozici Administrativní referent/ka

Náplň práce:
· Vyřizování objednávek zákazníků a komunikace s nimi
· Vyřizování běžné denní administrativy
· Správa celé zakázky - zadání do výroby, doprava k zákazníkovi
· Zajišťovaní eventů (občerstvení, rezervace ubytovaní apod.)
· Přehled o zásobách a objednávky materiálu pro výrobu
· Spolupráce s účtárnou a fakturace

Profil kandidáta

· Aspoň 2 roky zkušenost s administrativou (nejlépe z logistiky nebo expedice)
· Dobrá znalost PC
· Český jazyk + Plynná znalost AJ
· Proaktivní a dynamický typ osobnosti

Nabízíme

· Občasné cestování (meatingy, porady)
· Práce na HPP na dobu neurčitou
· Notebook a telefon i k soukromým účelům
· Kvalitní zaškolení
· Roční bonusy
· 3000 Kč/ měs. příspěvek na penzijní připojištění
· stravenky 100 Kč/den
· Flexibilní pracovní dobu
· Zázemí v kancelářích v Pleteném Újezdu
· Nástup možný ihned nebo dohodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3644372  Dátum zverejnenia: 15.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 27 000 - 35 000 Kč/měsíc