Operátor - drobné manuální práce bez stresu výrobní linky!

Pardubice, Česko

Popis pozice

Hledáme manuálně zručné kandidáty na pozici Repair operátora - práce vsedě, v čistém prostředí a malém kolektivu, bez stresu výrobní linky, vhodná pro muže i ženy! Práce na 1 směnu, do budoucna směny 3!

Náplň práce:

  • práce s poloautomatickým šroubovákem a dalšími nástroji
  • rozebrání vadných jednotek a jejich drobné opravy
  • evidence oprav v systému

Požadujeme:

  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • manuální zručnost a pečlivost
… vše ostatní Vás naučíme!!!

Co Vám nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • trvalý pracovní poměr (smlouva na dobu neurčitou)
  • 5 týdnů dovolené
  • výhodný mobilní tarif pro celou rodinu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • podpora FIT života – příspěvek na vstup do Fitness
  • slevy u obchodníků
  • prémii za doporučení nového zaměstnance

Nástup možný ihned!
Místo výkonu práce: Pardubice

Pokud se chcete dozvědět více, neváhejte a přihlaste se!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 3646154  Dátum zverejnenia: 16.4.2019