Obchodní zástupce pro Moravu a Slezsko

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Společnost, se sídly v Kutné Hoře a v Neratovicích, zabývající se návrhem, výrobou, dodávkami, instalacemi a uváděním do provozu elektrických zařízení pro různá průmyslová odvětví, hledá do svého týmu šikovného Obchodního zástupce!

Naplň práce:

- udržování a rozvíjení vztahů se zákazníky (zejména z oborů chemie, petrochemie, biochemie, farmacie, potravinářství...)

- akvizice – získávání nových zákazníků a projektů

- vedení projektů po obchodní stránce

- technická podpora zákazníkům

- příprava nabídek, monitoring konkurence...

Profil kandidáta

- SŠ vzdělání technického zaměření (elektrotechnické výhodou)

- znalost práce na PC

- řp. B

- zkušenosti na pozici OZ (technický produkt)

- AJ alespoň pasivně

- chuť do práce

... a vše ostatní se u nás naučíte!!!

Nabízíme

- odpovídající finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností

- trvalý pracovní poměr

- osobní automobil i k soukromým účelům

- mobil, notebook

- zázemí ryze české, prosperující společnosti

- příjemné a přátelské prostředí

- zajímavou a různorodou práci pro významné mezinárodní klienty

Místo výkonu práce: region Morava/Slezsko

Pokud se chcete dozvědět více, zašlete mi svůj životopis!!!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 3655642  Dátum zverejnenia: 30.6.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.