Hledáme parťáka do zákaznického servisu. Přidáš se?

Prague

Popis pozice

Co zajímavého Tě na pozici čeká?

  • Řešení dotazů, požadavků a podnětů klientů (telefon, email, webový chat)

  • Administrace hovorů za podpory interních informačních systémů

  • Spolupráce v týmu zákaznického servisu i napříč firmou s kolegy z back office, compliance, finančního odd. apod.

  • 6týdenní školení s postupným náběhem samostatné práce na lince, následné souvislé vzdělávání se,

  • Osobní a profesní růst

Profil kandidáta

Koho hledáme?

  • Parťáka s energií posouvat věci kupředu, ochotou pomáhat a podporovat dobrou zákaznickou zkušenost

  • S maturitou a hlavně příjemným verbálním projevem

  • Dobrou češtinou - mluvenou i psanou

  • S chutí se rozvíjet v klientském servisu

Nabízíme

Proč do toho jít s námi?

  • Nenecháme vás v tom – ve vašich začátcích vám bude k ruce parťák (Buddy)

  • Jsme učící se organizace – stačí jen chtít

  • Na věku nám nezáleží, na přístupu ano

  • Za šikovnost dostaneš k FIXU taky BONUSY!

  • Flexibilní pracovní doba – přizpůsobíte si dle vašich časových možností

  • Čeká na vás pěkný balík benefitů:

  • - 5 týdnů dovolené

  • - Stravenky

  • - Sick days

  • - Příspěvek na penzijní/životní připojištění

  • HPP – plný/ zkrácený úvazekNástup dle domluvyPracoviště Praha 5 – u metra Anděl

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3661031  Dátum zverejnenia: 7.6.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.