HR Manager - výrobní společnost

Středočeský kraj

Popis pozice

- řízení komplexní agendy HR oddělení ve výrobní společnosti

- realizace strategických projektů v oblasti HR ve spolupráci s centrálou společnosti

- jednání s odbory

- vzdělávání zaměstnanců atd.

Profil kandidáta

Šanci uplatnit se na této pozici mají kandidáti splňující následující požadavky:

· Min. 5 let praxe na obdobné manažerské pozici v oblasti HR (HR Manager, ředitel) ve výrobní firmě

· Zkušenosti z nadnárodní společnosti, dobrá úroveň komunikace s HQ, zkušenosti z maticově řízené zahraniční firmy výhodou

· Plynulá znalost AJ nutná (častá komunikace se zahraničím) + plynulá znalost češtiny (v případě cizince)

· Flexibilita, proaktivita, Manažerské schopnosti, schopnost komunikovat se zaměstnanci na různých úrovních.

· ŘP. sk. B

Nabízíme

Náš klient nabízí:

· Práci ve stabilní mezinárodní společnosti

· Možnost dalšího profesního růstu

· Zajímavý systém firemních benefitů

Osobní automobil i pro soukromé účely

Zaujala Vás naše nabídka? Pošlete nám tedy Váš strukturovaný životopis v angličtině spolu s motivačním dopisem. O výsledku výběrového řízení Vás budeme včas informovat.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Šindelář
+420739348798
ID: 3661824  Dátum zverejnenia: 8.5.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.