Leifheit Blatná hledá Skladníky, svozy zajištěny Pí, St, Nepomuk, Horažďovice

Jihočeský kraj, Česko

Popis pozice

- zajištění materiálu do výroby

- obsluha VZV / retraku / vláčku / el. paletového vozíku

- práce v interním programu / programu SAP

- nakládka / vykládka kamionů

Profil kandidáta

- zkušenosti s prací ve skladu

- zkušenosti s obsluhou VZV vítány, v případě zájmu zajistíme průkaz na VZV

- ochotu pracovat na 3 směny

- znalost práce na PC výhodou

Nabízíme

- stabilní zaměstnání přímo v kmenu společnosti Leifheit na hlavní pracovní poměr

  • nástupní hrubou mzdu od 20.600 Kč/měs. (po zaučení průměrná hrubá mzda 26.000 Kč/měs.)
  • docházkový bonus 1100 Kč/měs. při 100 % docházce
  • příplatky za směnnost
  • příplatek za práci přesčas (25 % v týdnu, 40 % v sobotu, 65 % v neděli)
  • 100 % příplatek za práci ve svátek
  • 13. Plat
  • 25 dní dovolené
  • dotovaná strava (26 Kč za oběd) v závodní jídelně
  • firemní kurzy a školení
  • firemní akce
  • zajištěné svozy do zaměstnání + dopravné
  • pracovní oděv + příspěvek na praní oděvů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3662197  Dátum zverejnenia: 8.6.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.