Business Support Specialist

Prague

Popis pozice

Co bude náplní Vaší práce?

- zajišťování efektivního procesu zákaznického servisu u klíčových zákazníků

  • intenzivní práce s interními informačními systémy pro zpracování objednávek, nabídek a obchodních příležitostí
  • analýza dat s cílem propojovat systémy a automatizovat procesy
  • aktivní spolupráce s obchodními zástupci při obsluze zákazníků – vyřizování poptávek, vytváření nabídek a realizace objednávek
  • komunikace s výrobními závody společnosti z různých zemí po celém světě
  • administrativa, vyřizování reklamací, práce s pohledávkami

Profil kandidáta

Co od Vás očekáváme?

- SŠ/ VŠ

  • technické zaměření
  • komunikativní znalost AJ slovem i písmem
  • praktické know-how a zájem o IT technologie a všeobecný přehled v oblasti práce s daty
  • analytické myšlení – schopnost interpretovat data
  • pokročilá znalost excelu
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • samostatné řešení problémů a určování priorit
  • iniciativní přístup a chuť učit se novým věcem

Nabízíme

Co nabízíme?

  • podporu vlastního rozvoje a seberealizace
  • zajímavou a samostatnou práci
  • příjemné pracovní prostředí s přátelskou atmosférou a důrazem na dobrou firemní kulturu
  • motivační finance - fixní mzda +roční a kvartální bonusy
  • benefity: roční kupon MHD
  • stravenky
  • caferetie
  • týden dovolené navíc
  • 2 sick days
  • nadstandartní zdravotní péče
  • pracoviště v Praze Holešovicích
  • nástup možný ihned nebo dohodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3663145  Dátum zverejnenia: 9.6.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.