Operation Security Specialist

Jihomoravský kraj

Popis pozice

  • Monitorování, analyzování a náprava bezpečnostních problémů

  • Vývoj a implementace bezpečnostních požadavků

  • Spravování bezpečnostních monitorovacích nástrojů (SIEM, firewall, DLP...)

  • Aktivní prošetřování bezpečnostních incidentů

Profil kandidáta

  • Základní znalost a zkušenost v IT bezpečnosti a jejich technologií (SIEM, PAM, IDM, DLP...)

  • Znalost Linux a Windows systémů

  • Znalost firewallů, VPN a síťových zařízení (routery a switche)

  • Střední/vysokoškolské vzdělání v oblasti informačních zdrojů

  • Plynulá angličtina (úroveň B2-C1)

  • Pozice vhodná i pro čerstvé absolventy

  • On-call duty 24/7

Nabízíme

  • Roční bonusy dle výkonu

  • Týden dovolené navíc + 2 sick days

  • Flexibilní pracovní doba

  • Mobilní telefon a notebook

  • Tradiční škálu benefitů (stravenky, interní vzdělávací kurzy...)

  • A oblek s košilí nech doma (vystačíš si s riflemi a košilí)!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3664164  Dátum zverejnenia: 10.6.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.