Hledáme HR Admin Specialist!

Olomoucký kraj

Popis pozice

Na této pozici budete zodpovídat za vedení personální agendy – administrativní podpora náborů a procesů. Budete se účastnit HR projektů v rámci kraje a podílet se na organizaci a plnění vzdělávacích akcí. Budete také spolupracovat s ostatními částmi společnosti, komunikovat s příslušnými úřady i se zahraničními odděleními firmy.

Profil kandidáta

Očekáváme od Vás praxi na podobné pozici v interním HR a orientaci v pracovně-právních předpisech a zákonech. Neobejdete se ani bez angličtiny na komunikativní úrovni.

Nabízíme

Nabízíme Vám pracovní poměr na zkrácený úvazek ve společnosti, která Vám dá prostor k růstu. Za svou práci dostanete nadstandartní mzdové ohodnocení, prémie, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů. Samozřejmě pak také smlouvu na dobu neurčitou.

Hledáte novou výzvu a zaujala Vás nabídka? Tak se OZVĚTE!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3689563  Dátum zverejnenia: 8.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.