Specialista vývoje a podpory aplikací

Praha

Popis pozice

Pojišťovna s bohatou tradicí poskytování životního i neživotního pojištění hledá do svého týmu vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Specialista vývoje a podpory aplikací, který má zkušenosti s testováním.

Náplň práce:
Aplikace pracuje především na platformách Linux, DB2 a Java. Vaší náplní práce bude:

  • Analytická práce s daty, podpora IT při řešení produkčních incidentů,
  • Správa testovacích prostředí, příprava testovacích dat, příprava testů, provádění složitějších testů zaměřených na správnost dat, spolupráce  na tvorbě technické a testovací dokumentace, podpora migračního procesu - nasazení do produkce

Profil kandidáta

- VŠ technického zaměření

  • Praxe alespoň 3 roky
  • Výborná znalost databází SQL
  • Zkušenosti s testováním výhodou
  • Analytické myšlení

Nabízíme

- Nástup dohodou

  • Zajímavou práci v profesionálním týmu
  • Pracoviště v Praze 4
  • Profesní rozvoj
  • Flexibilní pracovní doba
  • Home office
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dní osobního/zdravotního volna
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvky do cafeterie
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Výhodné pojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3690452  Dátum zverejnenia: 10.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.