Projektový Manažer – interní projekty napříč firmou

Středočeský kraj

Popis pozice

Co bude Vaší náplní práce:

  • Vedení zejména interních projektů v rámci celé společnosti – aktuálně potřebujeme rozšířit projektové řady pro oblast výroby, logistiky a efektivního plánování

  • Koordinace členů týmů – komunikace se zaměstnanci a manažery příslušných odděleních

  • Stanovení projektového plánu včetně plánování a zajištění zdrojů pro realizaci projektu

  • Odpovědnost za připravenost projektů a včasné spuštění dle dohodnutých plánů a strategie

  • Prezentace projektů a návrhů managementu společnosti

Profil kandidáta

Co by Vám nemělo chybět:

  • Pokročilá znalost anglického jazyka, abyste mohli projekt odprezentovat zahraničním kolegům

  • Zkušenost s vedením projektů od vypracování projektové dokumentace, včetně analýz rizik, vypracování záměru, cílů apod.

  • Zájem o další rozvoj – nových projektů a možností realizace zde bude pořád dost

  • Zkušenost ideálně z výrobní firmy, případně znalost výrobních procesů, efektivity apod.

Nabízíme

Co Vám společnost na oplátku nabídne:

  • Zázemí stabilní společnost a skvělý tým projekťáků + poznáte další zajímavá oddělení v rámci firmy

  • Smlouvu na dobu neurčitou

  • Možnost seberealizace a profesního růstu

  • Flexibilní pracovní doba + možnost Home Office

  • 5 týdnů dovolené, Cafeterie, firemní fitness a kavárna, příspěvek na penzijní připojištění a mnoho dalšího

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Maivaldová
ID: 3691074  Dátum zverejnenia: 11.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.