Vedoucí PLC týmu

Praha

Popis pozice

· Vedení týmu programátorů PLC, PC aplikací a robotických technologií

· Organizace práce, přidělování kapacit v rámci svého oddělení

· Dohled a kontrolní činnost nad projekty

· Organizace vzdělávání a rozvoje podřízených

· Spolupráce s obchodním a realizačním týmem

· Práce na standardizaci a zlepšování procesů a nastavení interního systému

· Reporting

Profil kandidáta

· Vzdělání technického směru

· Prokazatelná zkušenost s programováním strojních zařízení a vedení SW oddělení min. 3 roky

· Programování a znalost PLC (Siemens, Allen Bradley, Mitsubishi, Beckhoff atd.)

· AJ na komunikativní úrovni

· Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, schopnost a ochota učit se nové věci

· ŘP skupiny B

Nabízíme

· Zajímavé finanční ohodnocení

· Zázemí stabilní technologické společnosti

· Účast na školeních

· Jazykové kurzy, vzdělávací kurzy

· Přátelský pracovní kolektiv

· Firemní telefonní číslo s datovým balíčkem i pro soukromé využití

· Občerstvení na pracovišti

· Firemní akce

· Multisport karta

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420731412536
ID: 3699321  Dátum zverejnenia: 20.6.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.