Senior nákupčí

Ostrava, Česko

Popis pozice

Do výrobní firmy působící v oblasti automotive hledáme kandidáty na pozici Senior nákupčí. Máte zkušenosti s nákupem ve výrobní společnosti? Pak čtěte více...

Jaká pracovní náplň na Vás čeká?
  • nákup vstupního materiálu pro výrobu, občas také služeb a investic
  • vedení výběrových řízení s dodavateli
  • řešení reklamací, spolupráce s oddělením zásob a centrálním nákupním oddělením v zahraničí
  • snižování nákladů společnosti

Jaký by měl být Váš profil?
  • zkušenosti na obdobné pozice min. 4 roky
  • jste znalí systému jakosti v nákupu (VDA, ISO TS, IATF)
  • máte dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • ovládáte angličtinu na úrovni B2 (budete komunikovat s kolegy v zahraničí a se zahraničními dodavateli)

Co Vám nabízíme?
  • dobré platové ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • příspěvek na kulturu a sport
  • měsíční docházkový bonus
  • dotované stravování

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
ID: 3700080  Dátum zverejnenia: 21.6.2019