Obchodní a eventový manažer

Olomoucký kraj

Popis pozice

• vedení týmu a zodpovědnost za veškerou agendu obchodního oddělení
• plánování, příprava a pořádání akcí různého typu ( kongresy, vzdělávací akce, teambuildingy, oslavy),
včetně vyhodnocení přínosů těchto akcí pro podnik
• aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí, získávání nových potenciálních klientů, Key Account Management, Customer Relationship Management
• nastavení plánů propagace a komunikace ( tvorba PR materiálů, reklamní kampaně), jejich plnění a dodržování finančních limitů, spolupráce s cestovními agenturami a externími dodavateli
• cenotvorba, návrhy pobytových a individuálních balíčků

Profil kandidáta

• SŠ vzdělání ( VŠ výhodou )
• znalost legislativy v oblasti ochrany spotřebitele a regulace reklamy
• znalosti a dovednosti z oblasti marketingu a PR
• zkušenost s vyjednáváním obchodních podmínek, včetně přípravy a uzavírání smluvní dokumentace
• praxe v oblasti poskytování služeb min. 5 let (ideálně v oblasti cestovního ruchu), zkušenosti s vedoucí pozicí výhodou
• nadstandardní komunikační a prezentační dovednosti
• samostatnost, proaktivnost, inovativní myšlení
• organizační schopnosti, flexibilita
• zodpovědný a pečlivý přístup k práci

Nabízíme

• práci na plný úvazek v příjemném pracovním prostředí
• profesionální zázemí a stabilní zaměstnání
• široké spektrum zaměstnaneckých benefitů: týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na rekreaci, kulturu a tělovýchovu, zaměstnanecké slevy na lázeňské procedury, firemní společensko-kulturní akce, stabilizační a jubilejní odměny

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
ID: 3700087  Dátum zverejnenia: 21.6.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.