Account manager (jedinečný stavební produkt)

Praha

Popis pozice

Máte vzdělání stavebního směru?
Baví Vás oblast obchodu?
Máte chuť být součástí společnosti, která je na vzestupu?
Pak tato příležitost může být tou pravou šancí právě pro Vás!

Náš klient - úspěšná společnost působící v oblasti stavebních řešení - hledá motivované kandidáty/tky na pozici

ACCOUNT MANAGER

– aktivní komunikace s klienty (projektanty, architekty, investory)
– zpracování poptávek, výjezdy na stavby
– komunikace ohledně obchodně-technického řešení
– komunikace s dalšími odděleními společnosti (příprava výroby aj.)

Profil kandidáta

– vzdělání stavebního směru (SŠ, VŠ)
– zkušenost s obchodní činností (min. 3 roky praxe)
– není nutná znalost cizích jazyků!
– ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

– možnost nabízet zákazníkům řešení, které má smysl
– flexibilní pracovní dobu
– nadstandardní finanční ohodnocení, jak ve fixním platě tak v provizích, které ovlivníte svou prací
– služební auto i k soukromým účelům
– notebook a mobilní telefon samozřejmostí
– 5 týdnů dovolené
– HPP, smlouva na dobu neurčitou
– nástup možný ihned, lokalita Praha a okolí

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iva Wojnarová
+420731637828
ID: 3712731  Dátum zverejnenia: 9.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.