Hledá se Junior vývojář

Praha

Popis pozice

Náplň práce:

- vytváření technických objektově orientovaných návrhů

  • zajištění technické analýzy dopadu a odhadů pracnosti
  • implementace změnových požadavků do informačního systému pro správu životního pojištění
  • vývoj a údržba aplikací

Profil kandidáta

- VŠ vzdělání (vhodné i pro absolventy), případně SŠ s praxí

  • zkušenosti s objektově orientovaným vývojem výhodou
  • zkušenosti s vývojem velkého softwarového projektu výhodou
  • dobrá znalost znalost SQL
  • dobrá znalost alespoň jednoho skriptovacího jazyku (Python, C#, Java, JavaScript)
  • znalost AJ A2-B1

Nabízíme

- Nástup dohodou

  • Smlouva na HPP
  • zajímavou práci v profesionálním týmu
  • pracoviště v Praze 4
  • profesní rozvoj
  • flexibilní pracovní doba
  • home office
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dní osobního/zdravotního volna
  • příspěvky na stravování
  • příspěvky do cafeterie
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • výhodné pojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3720180  Dátum zverejnenia: 19.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.