Finanční manažer

Praha

Popis pozice

- vedení finančního oddělení (5 lidí)

  • kontrola vedení účetnictví a zodpovědnost za jeho správnost
  • reporting na COO a vedení společnosti v Holandsku
  • zpracování měsíčních a ročních závěrek
  • roční plánování, budgeting, forecasting
  • konsolidace (P&L, BS)
  • zpracování metodických postupů, zlepšování fungování finančních postupů v souladu s lokálními i globálními potřebami
  • účast na dozorčích orgánech DS a divizí v ČR
  • komunikace s managementem ostatních evropských poboček
  • spolupráce s auditory a daňovými poradci
  • zodpovědnost za agendu pojištění apod.

Profil kandidáta

- VŠ ekonomického směru s preferencí ACCA certifikátu

  • min 5 let v dané oblasti
  • znalost českých a mezinárodních účetních standardů (IFRS)
  • znalost AJ na pokročilé úrovni
  • manažerské znalosti a dovednosti (zkušenost s vedením týmu podmínkou)
  • analytické a strategické myšlení

Nabízíme

- vzdělávací aktivity

  • příspěvek na penzijní, životní připojištění
  • multisport karta,
  • flexibilní pracovní doba,
  • jazykové kurzy,
  • po dohodě možnost týden dovolené navíc
  • příjemné zázemí, teambuildingy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iva Zavadilová
ID: 3720989  Dátum zverejnenia: 20.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.