Facility koordinátor, Praha 8

Praha

Popis pozice

Poskytnutí administrativní podpory pro Facility managera
Pomoc při přípravě zasedacích místností
Správa přístupových karet pro návštěvníky a správa záznamů
Asistence při koordinaci oprav a údržby kancelářského vybavení a při objednávání kancelářských potřeb
Správa ticket systému
EHS dokumentace, inspekce na místě
Správa faktur, nasměrování stížností týkající se služeb Facility Management teamu
Zajištění dodržování všech vládních předpisů jménem klienta
Zajištění účinného vyplnění všech hlášení o incidentech
Asistence Facility Managerovi rozvíjet úzký pracovní vztah se všemi prodejci
Podpora při uzavírání objednávek

Profil kandidáta

Zkušenosti na obdobné pozici
Lepší uživatelská znalost MS Office, Internet
Český jazyk na úrovni rodilého mluvčího, znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
Prozákaznický přístup - schopnost budovat obchodní vztahy
Příjemné vystupování

Nabízíme

HPP na dobu neurčitou v kmenovém stavu společnosti v lokalitě Praha 8 (výborná dopravní dostupnost)
Mzda 33 000 Kč/měs.
Zajímavé benefity
Nástup možný ihned

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš životopis na [email protected]

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 3723261  Dátum zverejnenia: 23.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.