HR manažer - výrobní firma s unikátním produktem

Středočeský kraj

Popis pozice

- podporu otevřené a proaktivní kultury ve firmě

- vedení malého týmu spolupracovníků

- řízení komplexní agendy HR oddělení ve výrobní společnosti

- realizace strategických projektů v oblasti HR ve spolupráci s centrálou společnosti

- jednání s odbory

- podpora ředitele společnosti i ostatních členů top managementu v otázkách HR (HRBP agenda)

Profil kandidáta

- měli byste mít praxi v oblasti řízení lidských zdrojů ve výrobní firmě

- nezbytná je zkušenost s působením ve firmě, která má centrálu v zahraničí

- bez velmi dobré aktivní znalosti angličtiny to nemá smysl zkoušet (už první rozhovor v  rámci výběrového řízení je celý v angličtině s rodilým mluvčím)

- stejně tak musíte umět česky nebo slovensky

- nesmíte se bát jít mezi dělníky, není to jen práce u kancelářského stolu

Nabízíme

- tato pozice je ve firmě, kterou neohrozila ani poslední ekonomická krize

- firma roste, porostete s ní

- příležitost se hodně naučit v kontaktu s mezinárodním prostředím

- součástí benefitů je i osobní automobil s hrazenými soukromými cestami

 Zaujala Vás naše nabídka? Pošlete nám tedy Váš strukturovaný životopis v angličtině spolu s motivačním dopisem. O výsledku výběrového řízení Vás budeme včas informovat.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Šindelář
+420739348798
ID: 3725099  Dátum zverejnenia: 25.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.