Obchodní zástupce (jedinečný stavební produkt)

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

- aktivní komunikace s našimi klienty (projektanty, architekty, investory)

  • zpracování poptávek, výjezdy na stavby
  • komunikace ohledně obchodně-technického řešení
  • komunikace s dalšími odděleními společnosti (příprava výroby aj.)

Profil kandidáta

- vzdělání technického směru (SŠ, VŠ)

  • zkušenost s obchodní činností (min. 3 roky praxe)
  • aktivní přístup k práci
  • samostatnost, svědomitost, schopnost dotahovat věci do konce
  • chuť učit se novým věcem
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme

- možnost nabízet našim zákazníkům řešení, které má smysl

  • flexibilní pracovní dobu
  • nadstandardní finanční ohodnocení jak ve fixním platě tak v provizích, které ovlivníte svou prací
  • služební auto i k soukromým účelům
  • notebook a mobilní telefon samozřejmostí
  • smlouva na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3731183  Dátum zverejnenia: 3.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.