Sales / marketing referent/ka!

Olomoucký kraj

Popis pozice

Na své nové pozici budete zodpovídat za:

- zpracovávání došlých poptávek a objednávek a podkladů pro fakturaci; administrativu

- komunikaci se stávajícími zákazníky a udržování dobrých vztahů, vyřizování reklamací, komunikaci s výrobou

- spolupráci na marketingu společnosti a eventech

Profil kandidáta

Kdo jste a co umíte:

- máte alespoň SŠ vzdělání

- máte ideálně zkušenosti s obchodem a/nebo marketingem (jsme otevřeni i šikovným VŠ absolventům)

- příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti

- němčina alespoň na úrovni B2 pro denní komunikaci

Nabízíme

Za svou práci dostanete odpovídající odměnu, prémie a bonusy, dotované stravování, možnost k profesnímu růstu a spoustu dalších benefitů!

Výhodou bude, pokud můžete nastoupit ihned.

Zaujala Vás nabídka a hledáte nové zaměstnání? Neváhejte se OZVAT!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3735264  Dátum zverejnenia: 8.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.