Client relations manager (logistika)

Praha, Česko

Popis pozice

- Budování vztahů s klíčovými zaměstnanci zákazníka

  • Podpora klientů při implementaci nových procesů
  • Vytváření plánů k naplnění zákaznických potřeb
  • Řešení požadavků a problémů klientů
  • Schůzky s klienty za účelem zjištění spokojenosti
  • Spolupráce s interními týmy k zabezpečení zákaznických potřeb
  • Spolupráce s obchodním týmem

Profil kandidáta

- Prokazatelné zkušenosti z obdobných pozic (např. Client Relations Manager, Relationship Manager) min. 4 roky

  • Orientace na zákazníka
  • Schopnost řešit problémy s klidnou hlavou
  • Ochota cestovat
  • Pokročilá znalost AJ
  • Předchozí zkušenosti ze zákaznického servisu výhodou

Nabízíme

- Atraktivní mzdové ohodnocení (fixní plat 60.000 - 80.000 Kč)

  • Práci v renomované mezinárodní společnosti
  • Nástup možný IHNED
  • Pestrá škála firemních benefitů
  • HPP, lokalita – Praha

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Milan Jiroušek
ID: 3740390  Dátum zverejnenia: 15.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.